FOTOBUDKA ŚMIECHU - Władysławowo, Puck, Trójmiasto, Reda, Rumia :: Fotobudka Śmiechu
Fotobudka Śmiechu

Fotobudka to najnowsza atrakcja imprezowa nadchodzącego sezonu imprez i uroczystości okolicznościowych!

Ma nowoczesny i estetyczny wygląd. Dodatkowo posiada własne ozdobne podświetlenie, co sprawia, że wygląda wyjątkowo atrakcyjnie również przy zgaszonym świetle. Nasza Fotobudka mieni się wszystkimi kolorami tęczy.  Kolor Fotobudki możemy dopasować do klimatu Waszej imprezy!

Fotobudka Śmiechu to generator dobrej zabawy, a najprościej mówiąc, jest to automat fotograficzny z natychmiastowym wydrukiem zdjęć. Sterowana jest ona za pomocą dotyku. Jej sercem jest lustrzanka cyfrowa i drukarka fotograficzna, która drukuje zdjęcia w 15 sekund! 

Ale o co chodzi?

Fotobudka jest wynajmowana przez organizatora imprezy na określony czas. Goście korzystają z niej bezpłatnie i bez limitu wykonywanych zdjęć! Doskonale sprawdzi się na wszystkich imprezach, na których chcesz zaskoczyć swoich gości oryginalną formą zabawy. Nikt nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji, spontaniczności oraz szaleństwa. 

Obsługa naszej fotobudki jest intuicyjnie prosta.  Po wybraniu opcji na dotykowym ekranie „WYKONAJ ZDJĘCIE” pozostaje już tylko pozować, jak tylko chcecie:
poważne,  zabawnie, w kapeluszu, w okularach, w peruce, w koronie, czy z wąsami.
Od tej chwili już po 15 sekundach odbierzecie gotowe zdjęcia. 

Rewelacyjna atrakcja na każdą imprezę!

Szczególnie polecamy fotobudkę na 

- wesele, poprawiny,
- rocznice, urodziny,
- imprezę rodzinną,
- firmową imprezę integracyjną,
- akcję promocyjną
- studniówkę,
- sylwestra,
- bal karnawałowy,
- imprezę tematyczną (np. Halloween, walentynki),
- wieczór panieński lub kawalerski,
- festyn, piknik
- imprezy okolicznościowe w szkołach, przedszkolach, uczelniach wyższych

Robisz promocję, otwarcie, event dla klientów? Będziesz rozdawać ulotki i wizytówki, które wylądują w pierwszym koszu?. Dzięki nam Twoi klienci własną, uśmiechniętą twarzą będą firmować Twoje logo i sami ustawią się w kolejce, aby otrzymać Twój materiał promocyjny! 


To wszystko za sprawą personalizacji zdjęć i możliwości obklejenia naszej fotobudki.  

Co zapewnia fotobudka?

Po pierwsze. Koniec z niecierpliwym wyczekiwaniem zdjęć z imprezy! Nasza fotobudka sprawi, że Ty i Twoi goście z każdej imprezy wrócicie z co najmniej z kilkoma fotkami.

Po drugie. Niesamowitą atrakcję i to, że Twoja impreza będzie zapamiętana na długi czas!

Po trzecie. Dzięki licznym gadżetom, perukom i okularom, każdy kto staje przed obiektywem naszej fotobudki ma możliwość wcielenia się w całkowicie nową postać. Wspólna zabawa integruje oraz pozwala zażyć sporo szaleństwa.

Po czwarte. Zdjęcia profesjonalnej jakości wykonywane przez lustrzankę cyfrową Canon. Zdjęcie w formacie 10 x 15 cm, bądź dwa zdjęcia w formacie 5 x 15 cm drukuje specjalna drukarka fotograficzna w technice druku termosublimacyjnego. Trwa to zaledwie kilkanaście sekund a zdjęcia są trwałe i odporne na zniszczenia.

Po piąte. Wspaniałą zabawę i wiele wrażeń, które można zabrać ze sobą do domu!

Co nas wyróżnia?

Zdjęcia z Waszej imprezy mogą zostać opatrzone Twoim logo, specjalnym napisem, datą lub innym motywem graficznym.

Wykonujemy zdjęcia w technologii Green Screen, w którego miejsce możemy wstawić praktycznie każde tło. Tylko z nami możesz być gdzie tylko chcesz – na plaży,  w dżungli, a nawet na księżycu!

Tylko uczestnicy  zabawy wraz z pamiątkowym zdjęciem otrzymają wizytówkę z hasłem do galerii internetowej, gdzie będą mogli zobaczyć wszystkie zdjęcia z imprezy! 

Za dodatkową opłatą możliwe jest stworzenie pamiątkowego albumu zdjęć wraz z życzeniami gości! Zatrzymaj radosne chwile na zawsze!

Wraz z Fotobudką Śmiechu otrzymujecie pomoc technika oraz animatora.

A teraz najważniejsze. Chcecie zaprosić fotobudkę na swoje wesele? Pamiętaj, fotobudka nie zastąpi fotografa! Dlaczego? Odpowiedź jest niezwykle prosta: fotobudka jest urządzeniem przygotowanym do robienia weselnych, szalonych zdjęć upamiętniających dobrą zabawę jedynie w obszarze do tego wyznaczonym, czyli naprzeciw fotobudki. Nikt z fotobudką nie jeździ po całej sali weselnej, nie podejdzie do stołu, nie zrobi dynamicznego ujęcia w tańcu. Dodatkowo, fotobudka ustawiona jest w zacisznym kącie sali i nie przerywa  zabaw tanecznych Waszych gości.

Chętnie podejmiemy współpracę. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.

Macie pytania? Chcecie się czegoś dowiedzieć odnośnie naszej fotobudki? Napiszcie do nas. 

Zobacz galerię